Słodkości w ślubnych pudełkach

Twoja rodzina i przyjaciele przybyli z bliska i daleka, aby dołączyć do Ciebie w świętowaniu jednego z największych dni w Twoim życiu! I chociaż przytłaczające uczucia miłości i uznania mogą być niemożliwe do wyrażenia słowami, możesz okazać część swojej wdzięczności za pomocą upominku ślubnego.

Przy wyborze upominku należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Pamiętaj o rodzaju miejsca (cukierki nie będą dobrze smakować na zewnątrz w upale) i lokalizacji wesela (szkło może nie podróżować dobrze, jeśli Twoi goście przylecieli na wielki dzień). Miło jest również podkreślić znaczące tradycje lub ulubione potrawy, którymi dzielicie się we dwoje.

Upominki to niedrogi sposób na podziękowanie gościom i spersonalizowanie elementu wesela w sposób, który reprezentuje Ciebie i Twojego narzeczonego. Niezależnie od tego, czy bierzesz ślub w rustykalnym plenerze, czy w wielkiej sali balowej w hotelu, upominki dla gości są bardzo ważne.

Co włożyć do ślubnych pudełek?
Dziś mówimy o upominkach, a konkretnie o tym, co włożyć do pudełek na wesele! Załóżmy, że znalazłeś najładniejsze pudełka na świecie, ale nie masz pojęcia, co w nich umieścić. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Co umieścić w pudełkach upominkowych weselnych.
Świetne pytanie! Jest mnóstwo świetnych pomysłów na to, co umieścić w pudełkach na upominki ślubne, a my służymy pomocą. Te pomysły są również dość niedrogie, zwłaszcza przy zakupie hurtowym. Oto niektóre z naszych wypróbowanych i prawdziwych sugestii dotyczących wypełniaczy!

Co umieścić w pudełkach upominkowych?
Te pudełka na upominki są małe (co oznacza dla ciebie niższy koszt, na pudełku i wypełniaczu!), ale mają wysoką jakość. Każde pudełko jest spersonalizowane i można je dopasować do motywu ślubu i palety kolorów. Nasze ulubione pomysły na wypełniacze do pudełek upominków to:

1. M&Ms
Kto nie kocha M&Msów? Nie spotkałem jeszcze kogoś, kto ich nie lubi i cieszy się nimi całymi garściami. A na letnie wesela te czekoladowe cukierki w cukierkach nie stopią się. Możesz wykazać się kreatywnością dzięki niestandardowym M&M, wybierając kolory ślubu, a nawet nadrukowując na nich swoje inicjały i zdjęcie.

2. Migdały
Migdały to najpopularniejsza (i chyba najbardziej tradycyjna) odpowiedź na pytanie, co umieścić w pudełeczkach ślubnych. Zgodnie z tradycją, zazwyczaj umieszczasz pięć migdałów w każdym pudełku upominkowym, aby przedstawić życzenia pary dotyczące zdrowia, bogactwa, szczęścia, dzieci i długiego życia.

3. Krówki ślubne.
Przyznać się! Kto nie kocha krówek? Chyba każdy kojarzy ich pyszny smak i to jak się ciągną po ugryzieniu. Są pyszne i na pewno zasmakują każdemu, także spokojnie możesz umieścić krówki weselne w pudełku.

4. Orzechy.
Możesz tu kupić ogromne worki z mieszanką orzechów, aby umieścić je w pudełkach. To zdrowe rozwiązanie dla tradycyjnych cukierków.

5. Makaroniki.
Makaroniki zawsze wyglądają niesamowicie w pudełku na upominki! Są super stylowe i wyglądają pysznie!

6. Trufle.
Ach, kolejna czekolada, której nie można się oprzeć: trufle! Są one wstępnie zapakowane i dostępne w wielu smakach.

7. Miętówki.
Po obiedzie miętówki są świetnym wyborem, ponieważ są małe, więc zmieszczą się w prawie każdym pudełku. Doceniają je także goście. Wiele par wybiera te miętówki. Wszystkie są pyszne!